Logo ZUT Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Wydział Techniki Morskiej i Transportu
Katedra Logistyki i Ekonomiki Transportu

Studenckie Koło Naukowe
InnTrans

Logo WTMiT

!!! II Ogólnopolska Konferencja Kół Naukowych, Transportowców, Spedytorów i Logistyków już w przygotowaniu!!!


Logo InnTrans


Aktualności

Konferencja

O nas

Galeria

Kontakt
Jesteśmy Studenckim Kołem Naukowym, które działa przy Katedrze
Logistyki i Ekonomiki Transportu na Wydziale Techniki Morskiej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.
Naszym Opiekunem jest pani dr Anna Wiktorowska-Jasik, a przewodniczącym koła jest nasz kolega Miłosz Król, a jego zastępcą jest Adrian Bartczak.

Naszym głównym celem jest pomoc w zdobywaniu doświadczeń oraz
pozyskiwanie nowych kontaktów w branży TSL. W tym roku podjęliśmy się organizacji konferencji naukowej (szczegóły na stronie). Jest to kontynuacja działań, które miały miejsce w roku akademickim 2008/2009, kiedy to odbyła się
I szczecińska debata kół naukowych organizowana przez nasze koło. Jesteśmy również nastawieni na kontakt z przedsiębiorstwami z regionu, które umożliwiają nam odbycie wizyt na swoim terenie w celu praktycznego zweryfikowania wiedzy nabytej podczas studiów oraz poznania rzeczywistych mechanizmów działania przedsiębiorstw. Jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy, które umożliwią naszym członkom zdobycie doświadczeń zawodowych, odbycie praktyk, starzy. Pomaga nam w tym Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP o/Szczecin, które pomaga w zacieśnianiu współpracy studentów oraz środowisk akademickich z biznesem.

Cały czas dążymy do doskonałości.
Wspiera nas
Logo SITK STOWARZYSZENIE INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW KOMUNIKACJI
Liczba wizyt:
Liczniki

Logo KLiET
Copyright © 2011-2013 DI